Zengin olmanın Yolunu Buldum Güzel Kızlar :D

Evet arkadaşlar. çalışmalara başladım hikaye başladı 1-2 yıl içinde zengin oluyorum. hatta uyurken bile para kazanabilirim öyle diyim size. Bu gönderiyi zengin olduğumda nası zengin olduğumu bunun için nelerle uğraştığımı yani bu işin hikayesini anlatmak için yazıyorum.  Unutturmayın zengin olunca en baştan anlatacam.

Zengin olduğumda ne olacak?

1- Jeoloji hacısı olacam. İzlandada akan lavlara gidecem kafamda takke ile lavlardan 7 tane numune alıp okulda analiz ettiricem 😀

2-Çevremdekilere faydam olacak. Bilimsel olarak yakın çevreniz maksimum 15 kişiymiş. Herkesi toplayıp kebap ısmarlayabilirim güzel kızlar 😀

3-Pavyona gidecem: jeoloji hacısı olmadan hemen önce pavyona gidecem güzel kızlar orası aslında kocaman bir terapi.

4-Kedi köpek ve kuş alacam. kuşu konuşturacam, kediyi bişey yapamam, köpekle de oynarım heralde.

5- L200 Crawler alacam. benim en büyük hayalim L200 Crawler güzel kızlar. eğer nasip olur da araziye çıkacak olursam tam teşkilat çıkmak için L200 Crawler alacam

6-Günsel alacam Günselin minik elektrikli arabası tam şehir arabası ben zengin olana kadar çıkmış olur heralde

7-Bi tane yeğenim var ona bişeyler alacam şöyle güzel bişeyler alacam

8-Şirketi büyütücem multidisipliner arge şirketine dönüştürecem. not edin şu an şahıs şirketiyim ve her ay iş yapmadığım halde vergi kitliyor devlet bana.

9- Teze geçene kadar zengin olmam lazım çünkü birden çok saha çalışacam bi sürü para girecek bana o zaman. o zamana kadar zengin olmam gerekiyor. tabi tezi yazınca başkalarının da götüne girecek o günü sabırla bekliyorum.

10-Bana fakirken bana yazmayan güzel kızlar yazmaya başlarsa eğer onlar için de güzel fikirlerim var.

11-Ben fakirken benimle konuşmak istemeyen insanlar için de bişeyler düşünmem lazım. o kendini biliyo zalım

12-Yurt dışında şirket açacam. Neresi olur bilmiyorum ama yurt dışında ya şirket açarım ya da temsilcilik falan açacam.

13-Sokağımızdaki kediler için apartmanın önüne kocaman mama çuvalı yığacam kediler patlayana kadar yesin 😀

14- akademi kuracam.

15- Coğrafyacı IIBFci Yabancı dilci kızlar ile sonradan güzelleşen Jeolog kızları biraraya getirip voltranı kuracaz güzel kızlar hiç merak etmeyin siz.

14- 47 yaşına kadar daha da zengin olduktan sonra tası tarağı toplayıp foçaya ya da fethiyeye yerleşecem orada iddaa bayi açacam onun da planını yaptım kocaman olacak hem cafe olacak hem her ligin maçları izlenebilecek. hem kumardan hem cafeden kazanacam. daha çok para kazanmak istiyosanız kasa olun güzel kızlar. kasa her zaman kazanır. hatta canlı bahis olayı o zamana kadar gelmiş olur masalara tablet koyacam tableti parmaklamak için en az 1 latte içmeniz şart dicem.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.